Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Projektant u mašinstvu
Lokacija Loznica (poslodavac nudi smeštaj)
Rok za prijavu 29.09.2023.
Postavljeno 14.09.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

„INGRAD ENERGO“ d.o.o. je preduzeće čija je osnovna delatnost inženjering na termoenergetskim objektima, termotehničkim i gasnim instalacijama. Ovo podrazumeva faze počev od predlaganja rešenja, preko izrade projektno-tehničke dokumentacije i montaže do održavanja sistema u eksploataciji.
Preduzeće je osnovano 2001. godine u Loznici i od samog početka se bavi remontnim radovima tehnoloških energetskih sistema i izradom termotehničkih instalacija.

OPIS POSLA - PROJEKTANT:

  • Komunikacija sa investitorom vezano za izradu projektnog zadatka sa izborom optimalnih rešenja
  • Projektovanje distributvnih gradskih gasovoda i unutrašnjih gasnih instalacija stambenih, poslovnih i industrijskih objekata
  • Projektovanje instalacija grejanja, hlađenja i ventilacije stambenih, poslovnih i industrijskih objekata
  • Sprovođenje objedinjene procedure za dobijanje dozvole za gradnju

NEOPHODNA ZNANJA I VEŠTINE:

  • Visoka stručna sprema: fakultet tehničkih nauka ili mašinski fakultet
  • Poznavanje engleskog jezika, nemački jezik prednost
  • Poznavanje Microsoft Office paketa i AutoCAD programa
  • Vozačka dozvola B kategorija, aktivan vozač
  • Nije neophodno radno iskustvo

OSTALI USLOVI:

  • Inženjerski pristup poslu
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Fleksibilnost, analitičnost, odgovornost
  • Samostalnost u donošenju odluka i spremnost za rad u timu

NAŠA FIRMA VAM NUDI:

  • Odlične radne uslove
  • Dinamičan rad u prijatnom okruženju
  • Rad sa iskusnim mentorima
  • Obezbeđen smeštaj

NUDIMO PO ZAKONU:

  • Prijavu od prvog radnog dana
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...