U toku je Regionalni sajam poslova! Poseti Startuj kategoriju i pokreni svoju karijeru.
/posao/logo/elektrotehniki_institut_nikola_tesla.png
Prvi posao
Referent za računovodstvene poslove - ekonomski tehničar
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 03.11.2024.
Postavljeno 04.10.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Opis poslova-knjiženje na dnevnom nivou:

  • izlaznih i ulaznih računa
  • izvoda dinarskih i deviznih
  • blagajničko poslovanje
  • obračun i knjiženje zarada i naknada zarada
  • obračun i knjiženje ugovora
  • usaglašavanje potraživanja i obaveza

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Završen 4 stepen stručne spreme, ekonomska škola
  • Poznavanje rada na računaru, Windows, MS Office
  • Posvećen i odgovoran pristup radnim zadacima
  • Spretnost, savesnost i preciznost u radu
  • Pridržavanje zadatih rokova
  • Spremnost na individualni i timski rad
  • Poželjno je poznavanje AB Soft programa

Radno iskustvo nije presudno u izboru kandidata.

Nudimo:

  • Ugovor o povremenim i privremenim poslovima uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na određeno ili neodređeno vreme
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Rad u dinamičnom okruženju, uz kontinuirano učenje i obučavanje

Dostaviti CV, motivaciono pismo i diplomu.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.