Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/logod3b550ccac9e778cda461c498791521d.jpg
Prvi posao
Salesman
Lokacija Ćuprija
Rok za prijavu 03.06.2023.
Postavljeno 19.05.2023.
Puno radno vreme
1. smena
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Kompanija CORELEAD SMART HOME EUROPE D.O.O., iz Ćuprije bavi se proizvodnjom i veleprodajom smart led ogledala.

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima, imate znanje ili želite da učite i napredujete u mladom i pobedničkom timu! Pošaljite Vaš CV na engleskom jeziku.

Potreban nam je: SALESMAN

Opis posla:

-Komunikacija sa klijentima (usmena i pismena)
-Predstavljanje proizvoda potencijalnim kupcima,
-Održavanje dobrog odnosa sa poslovnim klijentima
-Briga o prodajnom postupku (od ponude do naplate)
-Sklapanje ugovora sa kupcima
-Nadgleda rokove realizacije
-Praćenje tržišta i unapređenje poslovanja,
-Kreiranje izveštaja, analiza i iznošenje ideja i predloga

Šta očekujemo od kandidata?

-Znanje engleskog jezika
-Vozačka dozvola B kategorije
-Potrebno prethodno iskustvo minimum godinu dana
-Završen fakultet ili viša škola,
-Odgovornost i predanost poslu
-Odlične analitičke sposobnosti
-Odlične veštine komunikacije (usmene i pismene)
-Odlične pregovaračke sposobnosti
-Organizacione sposobnosti

Mi vam nudimo:

-Mogućnost profesionalnog razvoja i unapređenja u svakom smislu
-Mogućnost stalnog zaposlenja
-Učešće u promociji i razvoju firme, kao i pojedinca
-Edukacije
-Zajedničke aktivnosti
-Prijatno radno okruženje

Svoj CV dostaviti na engleskom jeziku na elektronskim putem.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...