Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Tehničar za poslove dubinskog pranja
Lokacija Novi Sad, Pančevo, Beograd
Rok za prijavu 13.04.2024.
Postavljeno 29.03.2024.
neto: 75.000 - 90.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena

IV Pranje je preduzeće koje se više od 10 godina bavi pružanjem usluga dubinskog pranja vozila, nameštaja i tepiha. Tokom ovih 10 godina, stekli smo preko 20.000 zadovoljnih klijenata.

Zbog povećanja obima poslovanja, potreban nam je jedan izvršilac za poziciju:

Opis posla:

·        Zaposleni tokom dana, službenim vozilom, na teritoriji grada, pruža usluge dubinskog pranja (nameštaja i vozila) klijentima prema unapred definisanoj ruti

·         Rute su maksimalno optimizovane tako da zaposleni dnevno obilazi najviše 6 lokacija

·         Posao nije fizički zahtevan

·         Obuka u trajanju od 3 - 5 dana je obezbeđena

·         Posao nije sezonskog karaktera

·         Radi se 5 dana nedeljno (pon-pet), svaka druga subota je radna.

Uslovi za kandidata:

·         SSS

·         MS Office, internet

·         Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

·         Vozačka dozvola B kategorije

·         Kandidat mora biti ljubazan, odgovoran, uredan i pedantan

Zaposlenima nudimo:

·         Početna plata 75.000 din - 90.000 din. + bakšiš + bonusi

·         Stalni radni odnos

·         Službeni automobil

·         Službeni telefon

·         Rad u prijatnom okruženju

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove molimo Vas da Vaš CV, poželjno sa fotografijom, pošaljete elektronskim putem.

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju našim zahtevima.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...