Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/tatravagonka.gif
Prvi posao
Vozač elektrokolica
Lokacija Subotica
Rok za prijavu 08.06.2023.
Postavljeno 24.05.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Kompanija Tatravagonka Bratstvo d.o.o. je kompanija sa istorijom dugom preko 130 godina. Proizvodni program se bazira na proizvodnji, popravci, reviziji i rekonstrukciji teretnih vagona. Posedujemo savremene mašine i uređaje potrebne za rad na vagonima, kao i potrebne sertifikate kvaliteta za rad koji zadovoljavaju većinu evropskih propisa. Zajedno sa stručno obučenim osobljem, spremni smo da odgovorimo visokim kvalitetom i pouzdanošću različitim zahtevima kupaca. Našem stručnom timu potreban je: VOZAČ ELEKTROKOLICA.

OPIS POSLOVA:

  • vrši transportovanje sitnih pozicija po radnim mestima uz obavezu poštovanja propisa bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite od požara;
  • vrši prevoz materijala i robe shodno mogućnostima motornih kolica;
  • vrši poslove vezane za utovar i istovar materijala, pozicija i drugo shodno mogućnostima motornih kolica;
  • odgovoran je za teret koji prenosi;
  • čisti i održava čistoću mašine, radnog mesta/prostora;
  • odgovoran je za kvalitet izvedenih poslova;
  • po potrebi i/ili završenom poslu u svojoj radnoj jedinici, a uz odobrenje nadređenog iz svoje radne jedinice, pruža podršku uz korišćenje sredstava unutrašnjeg transporta i obavlja poslove transporta, istovar, utovar, premeštaj) materijala, robe i drugog tereta shodno mogućnostima motornih kolica i u drugim radnim jedinicama gde prima radni zadatak i odgovara za isti rukovodiocu te RJ.

RADNE OBAVEZE:

  • da savesno i kvalitetno i u predviđenim rokovima obavlja poslove na koje je raspoređen,
  • da postupa u skladu sa propisima i normama radne discipline,
  • da u obavljanju poslova primenjuje mere bezbednosti i zdravlja na radu i protivpožarne zaštite,
  • primenjuje i radi po propisima i procedurama sistema kvaliteta

USLOVI:

  • školska sprema: II stepen školske spreme,
  • radno iskustvo: minimum 1 godina
  • posebni uslovi: vozačka dozvola B kategorije,
  • posebna znanja: Uverenje o stručnoj osposobljenosti

OBEZBEĐUJEMO PO ZAKONU:

  • putni trošak
  • regres
  • topli obrok

POVLASTICE:

  • 13. plata
  • sportske aktivnosti za zaposlene
  • edukacije, kursevi i usavršavanja
  • sigurna i stimulativna primanja

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za stalno usavršavanje, prijavite se na naš konkurs. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...