Prvi posao
Administrativni radnik
Lokacija Novi Sad
Rok za prijavu 18.09.2024.
Postavljeno 03.09.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Invest Global Group 021 d.o.o. Novi Sad je kompanija specijalizovana za izvođenje infrastrukturnih radova, zemljanih radova, niskogradnje, visokogradnje i transportnih usluga.

Opis posla:

  • Izrada dokumentacije
  • Evidencija i obračun radnih sati
  • Evidencija i ažuriranje podataka o zaposlenima
  • Prikupljanje dokumentacije
  • Drugi administrativni poslovi

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)- napredno
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Opšte informacije:

  • Radno vreme od 8h-16h
  • Posao se obavlja u Maksima Gorkog 42 Novi Sad
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.