Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/g4s_onecompany_logobfbd26b0c52e8a058beca378d92749d2.jpg
Prvi posao
Brojač novca u trezoru
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 22.06.2024.
Postavljeno 23.05.2024.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena

G4S, globalnu bezbednosnu kompaniju sa sedištem u Londonu, 2021. godine kupila je Allied Universal®, vodeća kompanija za bezbednost i usluge koja pruža proaktivne bezbednosne usluge i najsavremeniju pametnu tehnologiju za isporuku prilagođenih, integrisanih bezbednosnih rešenja. Ova akvizicija proširuje prisustvo i infrastrukturu Allied Universal-a na globalnom i lokalnom nivou. Kroz ogromnu mrežu kompanije sa više od 800.000 zaposlenih i 3.500 ljudi u Republici Srbiji, koristimo najbolju globalnu praksu u zajednicama širom sveta.

Budite deo našeg tima, postanite:

Šta nudimo?

  • Plaćen rad na praznik
  • Novčana naknada za prevoz
  • Mogućnost dodatne zarade za motivisane
  • Mogućnost napredovanja
  • Organizovanje team buildinga u okviru sportskih aktivnosti na nedeljnom nivou (košarka, stoni tenis, fudbal, kuglanje)
  • Mogućnost sticanja određenih licenci o trošku kompanije

Koji su uslovi?

  • Minimum srednja stručna sprema - IV stepen
  • Besprekorno čist krivični dosije
  • Poznavanje rada na računaru

Opis posla

  • Kandidat bi bio zadužen za mašinsko brojanje i sortiranje novca
  • Rad u trezoru je kombinacija sedenja i stajanja, podizanje tereta (nije eliminišući faktor)
  • Rad u trezoru podrazumeva rad u zatvorenom prostoru (veštačka ventilacija i osvetljenje)
  • Prednost imaju kandidati sa prethodnim blagajničkim radnim iskustvom u banci, menjačnici ili trgovini
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...