/posao/logo/hise logo.jpg
Prvi posao
Contact Center Representative with Polish
Lokacija Novi Sad
Rok za prijavu 25.09.2024.
Postavljeno 10.09.2024.
Puno radno vreme

Hisense Europe, Wiodący światowy producent sprzętu AGD to globalny gracz oferujący pełen asortyment produktów: MDA, SDA, TV, Mobile i A/C, obejmujący wszystkie segmenty rynku. We wrześniu 2018 roku miało miejsce strategiczne przejęcie Grupy Gorenje, kiedy Hisense oficjalnie stał się w 100% właścicielem Gorenje. Połączenie to zaowocowało powstaniem dużego producenta, który łączy elektronikę konsumencką i sprzęt AGD z szeroką gamą produktów. Dzięki czterem głównym markom globalnym: Hisense, Gorenje, Asko i Toshiba, jesteśmy obecni w różnych segmentach rynku.

Szukamy nowych członków zespołu do naszego międzynarodowego zespołu i chcemy, aby dołączyli do Customer Care Center of Excellence.

Obowiązki:

  • Świadczenie doskonałej obsługi klienta w kontaktach telefonicznych i e-mailowych
  • Aktywne słuchanie i rozumienie próśb użytkowników w celu osiągnięcia wysokiego procentu rozwiązanych skarg w pierwszym kontakcie
  • Identyfikowanie problemów i skarg klientów, dostarczanie terminowych rozwiązań
  • Zapewnienie doskonałej obsługi klientów na wysokim poziomie
  • Dokładne rejestrowanie wszystkich danych klientów
  • Udzielanie wsparcia i informacji dotyczących produktów i usług firmy
  • Utrzymywanie profesjonalnej i uprzejmej postawy w interakcjach z użytkownikami, nawet w trudnych sytuacjach
  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i rozwoju, aby poprawić umiejętności i wiedzę związaną z produktami lub usługami
  • Przeprowadzanie ankiety dotyczące jakości napraw

Wymagania:

  • Polski B2/C1 – pisemnie i ustnie
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta, najlepiej w call center
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Osoba zorientowana na klienta, posiadająca doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Gracz zespołowy z dobrymi umiejętnościami organizacyjnymi i nastawieniem na rozwój
  • Czekamy na spotkanie z Tobą!

* Proszę pamiętać, że tylko wyselekcjonowani kandydaci zostaną skontaktowani.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.