Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/lagermaxlogo 002 29032023.jpg
Prvi posao
Disponent u međunarodnom transportu
Lokacija Šimanovci
Rok za prijavu 06.06.2023.
Postavljeno 22.05.2023.
Puno radno vreme
Potrebno je do dve godine radnog iskustva

Lagermax Logistics d.o.o. je vodeća kompanija za pružanje usluga međunarodnog transporta i logistike na srpskom tržištu. Uz centralu u Šimanovcima, kompanija posluje u svim regionalnim centrima: Novom Sadu, Čačku i Nišu, gde raspolaže distributivno - logističkim skladištima.
Lagermax Grupa
nalazi se u Salzburgu i najveća je kompanija u oblasti špedicije, automobilskog transporta i logistike. Grupacija se tokom godina razvijala i širila na područje istočne i jugoistočne Evrope, tako da danas posluje na području 11 zemalja. Osim u Austriji, Lagermax grupa prisutna je putem operativnih firmi u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Slovačkoj, Češkoj, Hrvatskoj, Sloveniji, Mađarskoj, Rumuniji, Bugarskoj, Nemačkoj i Turskoj, kvalifikuju nas kao stručnjake za transport i logistiku od Centralne Evrope do Crnog mora, a usled povećanja obima posla u Srbiji traži odgovorne i perspektivne osobe na poziciji:

DISPONENT u sektoru međunarodnog transporta

Opis posla:

  • organizacija međunarodnog transporta FTL punih utovara, dotovar i LTL zbirnog transporta
  • pripremanje dispozicija i drugih robnih dokumenata potrebnih za rukovanje robom
  • nadzor utovara, istovara i pretovara robe po datim dispozicijama
  • prijem i rešavanje reklamacija
  • informisanje klijenata, partnera  o statusu pošiljke
  • koordinacija sa klijentima, vozarima, graničnim prelazima i špediterima
  • obavljanje drugih poslova i zadataka po posebnim nalozima i zaduženjima

USLOVI ZA KANDIDATE:

  • najniža potrebna stručna / školska sprema: IV stepen
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje carinskih propisa i procedura
  • aktivno znanje engleskog  jezika
  • poznavanje MS Office paketa
  • izražene komunikativne i pregovaračke sposobnosti
  • lice spremno za timski rad

USPEŠNIM KANDIDATIMA NUDIMO:

  • sigurne i stabilne uslove rada uz stimulativnu zaradu
  • mogućnost stalnog zaposlenja, napredovanja i usavršavanja
  • razvijen timski duh i dinamično radno okruženje

Dobro došli u naš tim  u kompaniji koja stalno raste i razvija se!

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...