/posao/logo/art.png
Prvi posao
Električar
Lokacija Novi Sad
Rok za prijavu 29.06.2024.
Postavljeno 30.05.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Zbog proširenja obima posla, "Art Group Energy" d.o.o. otvara radno mesto na poziciji Električar

Ako volite da radite dinamičan posao na kom ćete imati priliku profesionalno da se usavršavate i napredujete – ovo ja idealna pozicija za Vas.

Opis posla:

  • Postavljanje kablovske instalacije
  • Montaža opreme za sisteme video nadzora (prednost)
  • Montaža sistema za dojavu požara
  • Održavanje opreme

Uslovi:

  • Aktivni vozač B kategorije (rad na terenu)
  • Sa ili bez iskustva, spreman na stručno usavršavanje (prednost prilikom odabira će imati oni koji imaju iskustva)
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika i rada na računaru
  • Prednost iskustvo rada sa slabom strujom

Mi Vam nudimo:

  • Stimulativnu zaradu
  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja i daljeg usavršavanja

Potrebna nam je dobro organizovana, fleksibilna i odgovorna osoba, spremna da preuzima odgovornost.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...