/posao/logo/elnos.png
Prvi posao
Građevinski radnik za profilne radove
Lokacija Beograd | Terenski rad
Rok za prijavu 09.11.2024.
Postavljeno 10.10.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

ZAPOŠLJAVAMO:

Građevinske radnike za profilne radove

Ako tražiš posao u kojem svaki dan donosi nove izazove, priliku za usavršavanje i rad sa najnovijom tehnologijom u oblasti elektroenergetike, pridruži nam se. Tražimo motivisane pojedince koji žele da doprinesu projektima Elnos Grupe i postanu deo tima koji konstantno pomera granice. Ako se prepoznaješ u opisu i želiš da gradiš karijeru sa nama, ovo je prava prilika za tebe.

Broj izvršilaca: 3

Opis posla:

  • Građevinski radovi na energetskim objektima
  • Izvođenje profilnih i pomoćnih radova
  • Prijem naloga i izvršenje radova po zadatku

Nudimo ti:

  • Rad u internacionalnom koncernu za elektroenergetiku, koji je tržišni lider u oblasti rada na elektranama, elektroenergetskim mrežama i infrastrukturnim projektima.
  • Saradnju sa stručnjacima iz različitih oblasti, priliku za učenje, rast i razvoj kroz rad na domaćem i inostranim tržištima
  • Mogućnost brzog napredovanja
  • Stabilan posao i mogućnost dugoročnog angažmana
  • Obezbeđen smještaj i hranu

Od tebe očekujemo:

  • SSS, KV, VKV
  • Radno iskustvo (nije neophodno)
  • Odgovornost u radu
  • Timsku saradnju sa kolegama
  • Pridržavanje svih mera zaštite na radu
  • Vozačku dozvolu B ili C kategorije (prednost)

Mesto rada: terenski rad

*Samo kandidati koji prođu primarnu selekciju će biti kontaktirani

Prijave slati elektronskim putem.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.