Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/logo_horizontalni102ea66b0409ffb6728c4580dcfbc2b8.jpg
Prvi posao
Higijeničar/-ka
Lokacija Beograd (širi) | Terenski rad
Rok za prijavu 19.06.2024.
Postavljeno 04.06.2024.
Puno radno vreme

Kompanija Marera Cleaning preko 20 godina uspešno pruža usluge higijenskog čišćenja i održavanja poslovnih, industrijskih i stambenih objekata. Marera Cleaning deo je Marera Property Management grupacije.

Usled povećanja obima posla, za potrebe održavanja poslovnih i kancelarijskih prostora u potrazi smo za izvršiocima na radnom mestu:

Higijeničar/ka

Beograd (više lokacija)

Opis posla:

  • Obavlja poslove higijene - čišćenje, brisanje prašine, usisavanje, pranje i dezinfekcija

Potrebne kvalifikacije:

  • Radno iskustvo je poželjno, ali nije obavezno
  • Odgovornost i pedantnost u radu

Uslovi koje nudimo:

  • Stimulativna zarada
  • Mogućnost angažovanja u punom i nepunom radnom vremenu
  • Mogućnost dodatnih angažovanja i ostvarenja dodatne zarade
  • Rad u uspešnoj i stabilnoj kompaniji
  • Rad u organizovanom i prijatnom okruženju

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...