Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/lagunalogo.jpg
Prvi posao
Junior grafički dizajner
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 27.05.2023.
Postavljeno 12.05.2023.
Puno radno vreme
1. smena
Potrebno je do jedne godine radnog iskustva

Laguna d. o. o. Beograd je jedna od najvećih izdavačkih kuća u zemlji i regionu. Uspešno posluje dve i po decenije, beleži stalni rast i razvoj i daje doprinos u unapređenju izdavaštva u Srbiji.

Zbog stalnog rasta i širenja obima posla i u cilju proširenja našeg tima, tražimo stručnjake na poziciji: JUNIOR GRAFIČKI DIZAJNER

Za obavljanje posla junior grafičkog dizajnera potrebna je:

  • Visoka ili viša stručna sprema
  • Poznavanje Adobe paketa (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Izražene organizacione i komunikacione sposobnosti
  • Kreativnost i konceptualan način razmišljanja

Opis posla:

  • Rad na korporativnom dizajnu
  • Rad na veb marketinškim promotivnim materijalima

Od vas očekujemo:

  • Odgovornost
  • Kreativnost
  • Predanost timskom radu

Od nas očekujte:

  • Stabilan i dinamičan posao
  • Radnu sredinu koja će vas motivisati i podržati
  • Podsticaj da budete uspešni u stvaranju i realizaciji svojih ideja i koncepcija
  • Mogućnost stručnog usavršavanja

Obavezno je dostaviti:

  • Portfolio (manji od 5 MB – u atačmentu, veći od 5 MB – link ka radovima)
  • CV

Prijave kandidata koji ne dostave CV i portfolio neće biti razmatrane. Kontaktiraćemo samo sa kandidatima koji uđu u uži krug selekcije.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...