Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/4upharma.jpg
Prakse
Junior grafički dizajner
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 18.07.2024.
Postavljeno 18.06.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

4YOUngsters program plaćene prakse

4U Pharma GMBH je švajcarska farmaceutska kompanija čiji jedinstveni proizvodi doprinose kvalitetnom razvoju dece i zdravlju porodica. www.4upharma.com/sr/

4YOUngsters je prilika da se uđe u svet profesionalaca uz pažljivo dizajnirano vođenje i dodatnu edukaciju.

Za potrebe našeg tima, tražimo jednog kandidata na poziciji Junior grafički dizajner

Opis posla:

  • Izdrada kreativnih koncepata i vizuelnih rešenja primarno za društvene mreže i druge digitalne formate na srednjem nivou efikasnosti i brzine u cilju isporuke kompletnog dizajnerskog posla u odnosu na vremenske i budžetske okvire;
  • Bliska saradnja sa članovima digitalnog tima, drugim angažovanim dizajnerima i copywriter-ima na razvoju i implementiranju kreativnih koncepata na konkretna, kompletna vizuelna idejna rešenja u formi dizajna za digitalne kanale komunikacije;
  • Obezbeđivanje profesinalnog (školovanog) nivoa kvaliteta na svim vizuelnim materijalima u cilju postizanja diferencijacije i konzistentnosti u komunikaciji pojedinačnih brendova kompanije;
  • Demonstrira izraženu volju za svoj profesionalni razvoj u segmentu health-care biznisa uz ambiciju za uspostavljanje kreativnog jezika kompanije;
  • Inicira i aktivno učestvuje u osmišljavanju i izradi kreativnih rešenja za Youngster program;

Profil kandidata:

  • Završene osnovne studije za dizajn ili završna godina studija na umetničkim fakultetima (državnim ili privatnim). Potreban portfolio radova na uvid i reference;
  • Najmanje godinu dana kontinuiranog radnog iskustva u oblasti dizajna, samostalno ili u marketinškim agencijama;
  • Posedovanje solidnih kreativnih sposobnosti i grafičko dizajnerskih veština;
  • Dobro poznavanje Adobe kreativnog paketa i tipografskih pravila;
  • Osnovno razumevanje svih tipova medija i medijskih zahteva tj. na koji način se kreativna ideja može reprodukovati u različitim medijima;
  • Razumevanje i poznavanje online i mobilne tehnologije;
  • Kontinuirano interesovanje za kreativne trendove i inovacije;
  • Sposobnost za rad sa doslednim načinom vođenja evidencije pojedinačnih poslova i radne dokumentacije (čuvanje fajlova, izveštavanje…);
  • Sposobnost za kvalitetan rad pod pritiskom i u kratkim vremenskim rokovima;
  • Funkcionalnost u angažovanju i radu u timu sa kolegama tokom kreativnog procesa;

Praktikantu nudimo:

  • Kontinuirano učenje i razvijanje veština uz vođstvo mentora;
  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Obuke koje će doprineti profesionalnom ali i ličnom razvoju praktikanta;
  • Mogućnost da doprinesu zajednici u kojoj žive kroz rad na projektu 4U Pharma 4Community;
  • Lakše uklapanje u tim kroz organizovane team buildinge koje kompanija organizuje zaposlenima;
  • Novčana naknada za vreme uloženo u praksu;

Kandidatima koji se najbolje budu pokazali biće pružena mogućnost zaposlenja nakon odrađene šestomesečne prakse.

Prijavite se i budite deo ove jedinstvene, posebno kreirane po Vašim potrebama, prakse!

Svoje prijave pošaljite elektronskim putem.

Ukoliko imate dodatna pitanja ili želite znati više o našem programu, zapratite naše zvanične 4YOUngsters stranice.

Facebook: www.facebook.com/4YOUngsters-108852368267262

Instagram: www.instagram.com/4ungsters/

Očekujemo vas!

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...