/posao/logo/homeair.jpg
Prvi posao
Komercijalista - agent prodaje na terenu
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 26.06.2024.
Postavljeno 27.05.2024.
neto: 70.000 - 316.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Kompanija Home Air Solution raspisuje konkurs za posao na poziciji: "Komercijalista - agent prodaje na terenu".

Najveća ostvarena plata u prethodna 3 meseca za prodavca na terenu je 316.000 dinara.

Naša kompanija je od 2014. godine distributer nemačkih aparata za filtraciju i prečišćavanje vazduha. Poslovnice imamo u Beogradu, Novom Sadu i Čačku.

Iskustvo nije neophodno, jer dobijate svu potrebnu obuku. Bitna je samo želja za usvajanjem novih znanja i veština.

OPIS POSLA
Predstavljanje aparata na unapred zakazanim sastancima
Pregovori i sklapanje ugovora sa klijentima
Prisustvovanje sastancima i treninzima u firmi.

NUDIMO:
Fiksnu platu + provizije + bonuse
Mogućnost napredovanja unutar kompanije na poziciju menadžera prodaje i mogućnost otvaranja sopstvene kancelarije
Team building
Putovanja u zemlji i inostranstvu
Konstantne konkurse u vidu nagrada.

USLOVI:
Minimum SSS
Vozačka dozvola B kategorije

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Hvala.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...