/posao/logo/picture2mali logoecd42cb13d99d01ae18949b5dc85da2e.jpg
Prvi posao
Konobar/ica - šanker/ica
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 19.06.2024.
Postavljeno 20.05.2024.
Puno radno vreme
2. smena

Kompas Pivnica u Beogradu raspisuje konkurs za više izvršilaca na poziciji:

Glavna zaduženja:

Znanje kompletnog menija i sastojaka koji se koriste u pripremi;
Rad sa gostima
Prezentacija piva po propisanim standardima;
Ispostavljanje računa i naplata usluga;
Radno vreme od ponedeljka do četvrtka 16 do 23 časova, petkom i subotom od 16 do 01 časova

Po potrebi:

Utvrđivanje dnevnog finansijskog prometa putem popisa
Vršenje popisa pića i inventara u šanku

Uslovi:

Poželjno radno iskustvo
Poželjno znanje engleskog jezika
Posedovanje sanitarne knjižice
Pored gore navedenih uslova, neophodno je da kandidat poseduje sledeće sposobnosti:
Kreativnost
Poštovanje dogovorenih pravila
Tolerantnost
Komunikativnost i ljubaznost u radu sa kolegama i strankama
Tačnost i odgovornost

Nudimo

Stalni radni odnos, prijava
Plata po dogovoru
Ukoliko ste zainteresovani za posao molimo Vas pošaljite CV elektronskim putem ili pozovite broj telefona.
Pozivamo Vas da odvojite vreme i posetite našu web stranicu  www.kompaspivo.com kao i da posetite naš lokal i bolje nas upoznate.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...