U toku je Regionalni sajam poslova! Poseti Startuj kategoriju i pokreni svoju karijeru.
/posao/logo/ctfm.jpg
Prvi posao
Kontrolor u službi dnevnog održavanja stambenih zgrada
Lokacija Beograd (širi) | Terenski rad
Rok za prijavu 25.10.2024.
Postavljeno 25.09.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Kompanije Clean Trade Facility Management nastala je 2016. godine, okupljajući tim ljudi sa bogatim iskustvom i velikom željom da tržištu ponudi nov pristup dobro poznatom spektru usluga profesionalnog održavanja poslovnih prostorija.

Usled širenja obima posla našem timu je trenutno je potrebno pojačanje. Postani i ti deo energičnog, rastućeg tima i stekni nova zanja i veštine.

Potrebne su nam osobe koje neguju timski duh, žele da uče i napreduju.

Opis posla:

  • Kontrola i organizacija poslova održavanja higijene na stambenim zgradama
  • Vođenje precizne evidencije karnet listi
  • Trebovanje materijala, opreme i sredstava za rad
  • Pronalaženje novih lica za proširenje posla
  • Vođenje evidencije o sredstvima za rad i htz opremi
  • Izrada dnevnih izveštaja prisutnosti izvršioca

Od kandidata očekujemo:

  • Odgovornost i dobru organizovanost
  • Spremnost na rad pod pritiskom
  • Obavljanje poslova na svim opštinama grada Beograda
  • Poželjno radno iskustvo
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Rad u uspešnoj i stabilnoj kompaniji.
  • Mogućnost za učenje, usavršavanje i sticanje novih znanja.
  • Rad u organizovanom i prijatnom okruženju.
  • Mogućnost početka rada – odmah.
  • Stimulativna zarada
  • Mogućnost dodatne zarade.

Pošaljite svoj CV, CTFM Team

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.