Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/mercure.png
Prvi posao
Kuvar
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 10.06.2023.
Postavljeno 26.05.2023.
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

SEKTOR/ODELJENJE: Sektor kuhinje/Odeljenje kuhinje

Odgovoran za: Pomoćnog radnika u kuhinji

SVRHA: Obavljanje radnih zadatak u kuhinji, uz pridržavanje standarda Accor hotelskog lanca i hotela MERCURE BELGRADE EXCELSIOR sa ciljem obezbeđivanja maksimalnog zadovoljstva gostiju

OSNOVNA ZADUŽENJA

⇒ Da u potpunosti poznaje sve poslove u svom odeljenju, kao i sve usluge i sadržaje hotela
⇒ Da pruža uslugu u skladu sa potrebama i standardima Accor hotelskog lanca i hotela MERCURE BELGRADE EXCELSIOR i operativnim mogućnostima sektora kuhinje
⇒ Da poznaje jelovnik restorana i da prilikom pripreme jela racionalno koristi namirnice
⇒ Da se, u cilju postizanja maksimalnog zadovoljstva gostiju, pridržava ustanovljenih standarda i receptura prilikom pripreme i prezentacije jela
⇒ Da se pobrine da priprema hrane bude brza i u skladu sa očekivanjima gostiju
⇒ Da sarađuje sa ostalim osobljem u vezi svakodnevnih operativnih aktivnosti
⇒ Da se pobrine da se sva pripremljena jela izdaju uz odgovarajuću potvrdu narudžbine
⇒ Da se pobrine za redovno dopunjavanje i odgovarajuću postavku švedskog stola
⇒ Da evidentira i prijavi nadređenima sve neispravne namirnice i svako oštećenje inventara
⇒ Da obezbedi besprekornu čistoću kuhinje i opreme i da adekvatno obezbedi sve ostave i frižidere
⇒ Da pravilno rukuje opremom i mašinama i da blagovremeno obavesti o potrebnim popravkama
⇒ Da učestvuje u pripremi godišnjeg budžeta sektora kuhinje, da se pridržava utvrđenog budžeta i vodi računa da svi troškovi budu pod kontrolom
⇒ Da sarađuje u vezi nabavke hrane i ostalih artikala potrebnih za rad kuhinje i da bude odgovoran za svu robu primljenu u kuhinju
⇒ Obavljanje poslova po zahtevu nadređenih u skladu sa procedurama i pravilima hotela

OBRAZOVANJE

Srednja stručna sprema u četvorogodišnjem trajanju - ugostiteljskog usmerenja

POSEBNI USLOVI

⇒ Srednji nivo poznavanja engleskog jezika
⇒ Poznavanje rada na računaru

RADNO ISKUSTVO

Iskustvo na sličnim poslovima nije neophodno, ali je poželjno

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...