Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/player.rs.png
Prvi posao
Magacioner
Lokacija Stari Banovci
Rok za prijavu 20.09.2023.
Postavljeno 05.09.2023.
Puno radno vreme

Sa preko 20 godina kontinuiranog razvoja, kompanija Player sada radi sa nekim od najvećih svetskih brendova i postala je jedan od regionalnih lidera na tržištu HiFi, profesionalne audio, DJ i studijske opreme, instrumenata i rasvete.

Player poseduje posebne sektore veleprodaje, maloprodaje, marketinga, dizajna, showroom sa preko 600 m2 na tri lokacije u centru Beograda, 350 m2 u Novom Sadu, 150 m2 u Nišu, sa specijalizovanim odeljenjima za razglas, DJ i studijsku opremu, HI-FI i rasvetu.

Zbog povećanja obima posla potrebni su nam:

Magacioneri

Opis posla:

- Prijem/izdavanje opreme iz carinskog magacina i iz magacina ocarinjene opreme
- Vođenje prateće dokumentacije (magacinske knjige)
- Sortiranje opreme u magacinu
- Priprema opreme za izdavanje (izrada otpremnice)
- Utovar/istovar opreme, održavanje magacina urednim i preglednim
- Prednost imaju kandidati sa jednom ili više godina iskustva u magacionerskim poslovima

Od kandidata očekujemo:

- Minimum III stepen stručne spreme
- Komunikativnost, odgovornost, posvećenost
- Timski rad
- Obaveznu vozačku dozvolu B kategorije - aktivan vozač

Nudimo:

- Posao za stalno
- Rad u dinamičnom okruženju uz odlične uslove rada

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...