Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/logo trade express resized.jpg
Prvi posao
Magacioner - paker
Lokacija Surčin
Rok za prijavu 17.07.2024.
Postavljeno 02.07.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Kompaniji TRADE EXPRESS d.o.o. iz Beograda koje se bavi veleprodajom kozmetike i kozmetičkih proizvoda na teritoriji cele Srbije i na tržištu uspešno posluje duže od 20 godina potrebna je energična i motivisana osoba za radno mesto: Magacioner - paker

Opis posla:

  • Sprovodi pravilan prijem, pripremu i otpremanje robe.
  • Sprovodi interne procedure i sortiranje robe.
  • Odvajanje robe i izdavanje robe po magacinskim dokumentima.
  • Briga o urednosti magacina i okolini objekta.
  • Odgovornost za kvalitativno i kvantitativno stanje robe.
  • Sortiranje i premeštaj robe u magacinu.

Uslovi:

  • Odgovornost, marljivost, savesnost i predanost radu.
  • IV stepen stručne spreme.
  • Rad na računaru (poželjno, nije neophodno).
  • Iskustvo na istom ili sličnom radnom mestu (poželjno, nije neophodno).
  • Vozačka dozvola je prednost

Nudimo:

  • Odlične uslove rada.
  • Profesionalan odnos i pozitivnu radnu atmosferu.
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...