Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/cocolakocka.png
Prvi posao
Magacioner u fabrici vode Rosa
Lokacija Surdulica
Rok za prijavu 20.07.2024.
Postavljeno 05.07.2024.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena

Opis posla:

  • Organizuje rad smene u magacinu gotove robe i repromaterijala u skladu sa zakonskom regulativom, procedurama kompanije i postavljenim ciljevima
  • Odgovoran je za kvalitet i uslove skladištenja za gotov proizvod i repromaterijal
  • Odgovoran je za usmeravanje vozača kamiona i proveru naloga za utovar kao i za čistoću kamiona
  • Upravlja i kontinuirano unapređuje vremensku šemu utovara i istovara dobara u magacinu
  • Organizuje magacinske poslove u smeni u cilju obezbeđenja maksimalne produktivnosti
  • Obezbeđuje tačno podnošenje svih izveštaja u skladu sa postavljenim ciljevima
  • Podržava i daje predloge zakontinuirano unapređenje
  • Obezbeđuje efikasnu primenu bezbednosnih pravila i prijavljuje njihovo nepoštovanje
  • Poštovanje opštih principa utvrđenih Zakonom o računovodstvu

Potrebni uslovi:

  • IV ili VI stepen stručne spreme, poželjno VII stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Poželjno iskustvo rada u SAP-u
  • Znanje engleskog jezika (srednji nivo)
  • Sposobnost da organizuje posao i pravilno određuje prioritete
  • Komunikativnost
  • Spremnost za rad u timu
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...