Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/logo49a7037b1684c3ff7278566b3d932dc4.jpg
Prvi posao
Magacioner u skladištu
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 16.07.2024.
Postavljeno 01.07.2024.
Puno radno vreme
1. smena

Tražimo pouzdanog i odgovornog magacionera za rad u našem skladištu!

Opis posla:

  • Rukovanje lakim materijalima
  • Prijem, skladištenje i izdavanje robe
  • Održavanje urednosti skladišta
  • Vođenje evidencije o zalihama
  • Transport dokumentacije između dve poslovne jedinice

Uslovi:

  • Fiksna plata
  • Plaćeni troškovi goriva i amortizacije vozila
  • Sopstveno vozilo je neophodno

Šta tražimo:

  • Odgovornost i preciznost
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Vozačka dozvola B kategorije

Pridružite nam se i postanite deo uspešnog tima!

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...