Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/mega concept.png
Prvi posao
Monter garnišni i rolo mehanizama
Lokacija Beograd | Terenski rad
Rok za prijavu 16.07.2024.
Postavljeno 01.07.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Mega Concept je kompanija koja veruje da dizajn enterijera znači mnogo više od same estetike. Svakom projektu prilazimo sa željom da se ljudi lepše osećaju u prostoru u kome borave i da unapredimo način na koji žive i rade.

Bez obzira na veličinu projekta, naš cilj je uvek isti - bliska saradnja sa klijentima kako bismo im pomogli da uobliče svoje želje i maštu pretoče u stvarnost. Upravo tako smo stekli reputaciju koja nas prati nakon opremanja velikog broja stanova, kuća, restorana, poslovnih prostora, ali i javnih objekata i hotela.

U potrazi smo za inovativnom osobom koja želi da dokaže svoju kreativnost i priključi se dinamičnom timu stručnih dizajnera. Ukoliko osećate da sa nama delite istu strast prema dizajnu enterijera, pozivamo vas da se prijavite za poziciju:

OPIS POSLA:

  • Rad na montiranju garnišni, zavesa i rolo mehanizama sa propratnim poslovima i estetskim momentom na datim lokacijama (hoteli, restorani, vile)

KOMPANIJA NUDI:

  • Dinamičan i kreativan posao u opremanju enterijera
  • Mogućnost zaduženja auta sa plaćenim troškovima
  • Dodatno privatno zdravstveno osiguranje
  • Mogućnost dodatne zarade ukoliko želite istu
  • Napredovanje u branši ukoliko ste ambiciozni i volite opremanje enterijera
  • Plata zavisi od Vas

OBEZBEĐUJEMO PO ZAKONU:

  • Prijava i redovnost u isplati zarada

USLOVI ZA POSAO:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Iskustvo nije presudno, samo dobra volja
  • Vozačka dozvola B kategorije, poželjno aktivan vozač
  • Spremnost za timski rad

Za sve dodatne informacije budite slobodni da nas kontaktirate na telefon u dnu.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...