Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Operater na liniji za automatsku proizvodnju
Lokacija Ruma
Rok za prijavu 14.06.2024.
Postavljeno 15.05.2024.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Potreban radnik za rad u proizvodnji (više izvršilaca) protivgradne mreže.

Radno mesto: Operater na liniji za automatsku proizvodnju.

Opis posla:

-          Rad na razboju za tkanje

-          Praćenje rada razboja kao i praćenje gotovog proizvoda radi kontrole kvaliteta

-          Rad na mašini za pakovanje i preklapanje mreže

Uslovi: III ili IV stepen stručne spreme

            Iskustvo nije neophodno. Obezbeđena obuka od strane poslodavca

            Spremnost za smenski rad (tri smene, smene se menjaju na nedeljnom nivou)

            Prekovremeni rad (subota - u zavisnosti od potrebe posla)

            Potrebna nam je odgovorna, pouzdana osoba, spremna za timski rad

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...