Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/harlim_1.png
Prvi posao
Operater u proizvodnji (CNC operater)
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 25.06.2024.
Postavljeno 10.06.2024.
neto: 100.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

HARDLIM DOO

Toze Markovica 46, 21243 Kovilj

HARDLIM  je kompanija čija je osnovna delatnost proizvodnja krovnih i fasadnih limova, sečenje i savijanje svih vrsta limova i cevi , trgovina na veliko i malo crnom metalurgijom i proizvodima od lima. Sedište kompanije nalazi se u Kovilju, dok su proizvodni kapaciteti locirani još u Beogradu i Kragujevcu.

Usled stalnog razvoja kompanije i zahteva tržišta raspisujemo konkurs za poziciju:

Mesto rada: Beograd

Broj izvršilaca: 3

Opis poslova:

  • Neposredno radi na mašini, na poslovima operatera na CNC ili mehanički podesivim mašinama za sečenje, savijanje i rezanje
  • Obavlja poslove manipulacije robom, u toku proizvodnog procesa, na proizvodnoj liniji, od sirovina do gotovog proizvoda, u skladu sa važećom zakonskom regulativom, kao i kompanijskim pravilima, procedurama i uputstvima.
  • Priprema i podešavanje mašina za sečenje, savijanje, rezanje …
  • Praćenje toka proizvodnje, staranje da se tok proizvodnje odvija nesmetano bez zastoja i gubitka repromaterijala uz stalnu kontrolu.
  • Održavanje radnog mesta i radnog prostora.
  • Održavanje sredstava za rad.
  • Obavlja poslove utovara i istovara sirovina, prijem i skladištenje uz prateću dokumentaciju.

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema.
  • Orijentisanost na kvalitet.
  • Sposobnost rada u timu.
  • Radno iskustvo poželjno, ali ne i neophodno.
  • Poželjno poznavanje rada CNC mašina.
  • Izražene sposobnosti za organizovan i precizan rad.
  • Motivisanost, odgovornost i savesnost.
  • Poštovanje obaveza i rokova.

Poslodavac nudi:

  • Stimulativna primanja.
  • Obuku za pravilan i bezbedan rad.
  • Dobar balans poslovnog i privatnog života.
  • Rad u stabilnoj i pouzdanoj kompaniji.
  • Rad u dobrom kolektivu.
  • Radno vreme Ponedeljak-Petak

Obezbeđujemo po zakonu

  • Redovna primanja
  • Prijavu, godišnji odmor i ostala prava po Zakonu o radu

Ukoliko ste zainteresovani za poziciju i Vaš profil odgovara navedenim kriterijumima, pozivamo Vas da pošaljete biografiju sa motivacionim pismom.

Samo kandidati koji uđu u najuži izbor će biti kontaktirani.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...