Poslovi preko zadruge
Organizator operativnih poslova u poznatoj školi glume
Lokacija Novi Sad, Beograd, Niš
Rok za prijavu 27.04.2024.
Postavljeno 28.03.2024.
Nepuno radno vreme

Da li želiš da radiš u mladom, posvećenom, energičnom i odgovornom kolektivu?

Ovo je prava prilika za tebe!

Potrebni radnici do 30 godina starosti rad u poznatoj školi glume na poziciji organizatora operativnih poslova u više gradova.

Opis posla:

  • Evidentira uplate korisnika;
  • Priprema izvode i račune za knjiženje;
  • Komunicira sa korisnicima putem telefona, mejla i aplikacije;
  • Kreira nedeljne i mesečne izveštaje za direktora;
  • Šalje obaveštenja korisnicima;
  • Komunicira sa knjigovodstvom i pravnim timom;
  • Kreira mesečni raspored predavanja;
  • Plaća dobavljačima;
  • Proverava ažurnost i tačnost unetih podataka.

Radno vreme: 4h dnevno, radnim danima (mogućnost prilagođavanja i usklađivanja).

Zarada: u dogovoru sa poslodavcem.

Veštine:

  • Preuzima odgovornost;
  • Uredna i pedantna;
  • Komunikativna;
  • Organizovana;
  • Kreativno razmišlja;
  • Tehničke veštine (email, Word, Excel), osnovni nivo;
  • Timski rad.

Uslovi:

  • Prednost imaju kandidati koji su radili na sličnim odgovornim pozicijama;
  • Prednost imaju kandidati koji savesno izvršavaju zadatke i poseduju navedene veštine.

Napomena: neophodno je da kandidat bude dostupan i van radnog vremena u slučaju nepredviđenih okolnosti.

Studentsko-omladinske zadruge mogu angažovati isključivo lica koja nisu mlađa od 15 godina ni starija od 30 godina na osnovu Zakona o zadrugama (član 23). Ostale prijave neće biti uzete u razmatranje.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...