Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/logo_icm.png
Prvi posao
Pomoćni radnik u proizvodnji - farbanje
Lokacija Platičevo (Ruma)
Rok za prijavu 15.06.2024.
Postavljeno 31.05.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Opis posla:

  • Vrši pripremu i čišćenje čeličnih delova peskarenjem i sačmarenjem
  • Nanošenje zaštitnog premaza pištoljem na čelične materijale i konstrukcije
  • Vrši kontrolu proizvedenih komada
  • Održava i kontroliše ispravnost mašina i alata
  • Obavlja čišćenje radnog prostora i mašina
  • Spremnost za učenje i prilagođavanje novim tehnikama i procesima.
  • Pedantnost i sposobnost uočavanje detalja
  • Obavlja druge poslove po nalogu pretpostavljenog u skladu sa stručnom spremom i radnim sposobnostima

Uslovi rada:

  • Poželjno ali ne i obavezno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Posvećenost, organizovanost i preciznost u radu
  • Spremnost za samostalan rad, rešavanje problema i timski rad

Nudimo Vam:

  • Rad na neodređeno vreme
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji
  • Rad u prijatnom radnom okruženju
Konkuriši Prikaži adrese
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...