/posao/logo/elektra.gti.jpg
Prvi posao
Pomoćni radnik za elektro radove
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 17.09.2024.
Postavljeno 18.08.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Preduzeće ELEKTRA GTI d.o.o. Beograd zbog upražnjenog mesta oglašava konkurs za prijem u radni odnos za sledeće radno mesto: Pomoćni radnik za elektro radove

2 izvršioca
puno radno vreme, probni rad 3 meseca sa mogućnošću prelaska na neodređeno

Opis poslova:
Izrada elektroinstalacije jake i slabe struje u poslovnim i stambenim objektima
Tekuće održavanje električnih instalacija jake i slabe struje i opreme u stambenim i poslovnim objektima

Uslovi:
Minimum treći stepen stručne spreme – bilo koja elektro struka
Radno iskustvo nije obavezno

Konkurs je otvoren do {date} CV poslati elektronskim putem.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji ispunjavaju uslove.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.