Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/despotika.png
Prvi posao
Pomoćnik tehnologa
Lokacija Vlaški Do (Smederevska Palanka)
Rok za prijavu 02.08.2023.
Postavljeno 18.07.2023.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Vinarija Despotika je jedan od predvodnika novog talasa srpskog vinarstva. Uspešnu priču naše vinarije gradimo na vrhunskom kvalitetu naših vina, kombinujući srpsku enološku tradiciju i najsavremeniju tehnologiju u proizvodnji vina.

POMOĆNIK TEHNOLOGA

sa radnim mestom u Smederevskoj Palanci, Vlaški Do (1 izvršilac)

na neodređeno vreme uz obavezni probni rad

Ukoliko te inspiriše priča o vinu, smatraš da si proaktivna i ambiciozna osoba posvećena ostvarenju cilja, očekujemo tvoj CV.

Opis posla:

  • Praćenje i kontrola prijem grožđa i procesa prerade grožđa
  • Praćenje tehnološkog procesa proizvodnje vina
  • Kontrola i evidencija aktivnosti rada zaposlenih u procesu proizvodnje vina
  • Praćenje rada podrumara i sprovođenja dogovorenih procedura u proizvodnji
  • Primena HACCP standard u proizvodnji vina
  • Praćenje i evidencija nabavki boca, čepova, etiketa, kapica, kutija
  • Pomaže tehnologu vinarije u evidenciji svih aktivnosti u procesu proizvodnje
  • Evidencija proizvodnje u odgovarajućem softveru
  • Praćenje evidencije stanja gotovih proizvoda, poluproizvoda, repromaterijala i drugog

Profil kandidata:

  • VII stepen obrazovanja smera za tehnologiju proizvodnje vina na poljoprivrednom ili tehnološkom fakultetu
  • Komunikativnost i sklonost ka timskom radu i spremnost za učenje i učestvovanje u primeni praktičnih tehnoloških postupaka
  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Poznavanja rada na računaru i engleskog jezika

Nudimo ti mogućnost profesionalnog napredovanja, dinamičan i stalan posao, punu profesionalnu podršku i stimulativnu platu.

Prijave (CV poželjno sa fotografijom, kopija diplome) slati elektronskim putem.

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

www.vinarijadespotika.rs

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...