Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/orbico_1.gif
Prvi posao
Pospešivač prodaje
Lokacija Beograd, Niš
Rok za prijavu 04.04.2024.
Postavljeno 20.03.2024.
Puno radno vreme

Orbico Srbija je deo Orbico Grupe koja je prvi distributer u Evropi, osnovana 1987. Organizovani smo u tri divizije: FMCG, Beauty i turizam i distribuiramo veliki broj svetski poznatih brendova. Pobeda u našem poslu zahteva fleksibilnost i ulaganje u razvoj ljudi. Naš način je da to činimo svim srcem i sa punom predanošću.

Trenutno za naš tim tražimo: Pospešivača prodaje (2 kandidata)

Tereni: Beograd i Niš

Opis posla:

  • Obezbeđivanje odgovarajućih zaliha u svim prodavnicama 365 dana u godini
  • Shelving/merchandising – rad na građenju displeja, efektivna upotreba POS materijala, stalaža
  • Koordinacija između centralnog skladišta kupca i maloprodajnih objekata lanaca ili poslovnica (pravljenje internih porudžbenica) u slučajevima gde nema direktnog snabdevanja
  • Prepoznavanje novih mogućnosti u sekciji i sugerisanje rešenja kako bi se poboljšali rezultati poslovanja
  • Unapređenje veština, primena naučenih veština, posvećenost poboljšanju prodaje u određenoj oblasti
  • Razmena informacija sa svim nivoima u okviru tima i firme
  • Predstavljanje poslodavca u najboljem svetlu, profesionalni maniri

Veštine i osobine:

  • Sposobnost rešavanja problema
  • Komunikativnost
  • Efikasan rad sa drugima
  • Sposobnost postavljanja prioriteta
  • Snažna radna etika i lični integritet

Potrebni uslovi:

  • Minimum SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Poznavanje rada na računaru

Nudimo:

  • Stimulativna zarada
  • Rad u dinamičnom timu
  • Priliku za razvoj i napredovanje
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...