/posao/logo/vizija.png
Prakse
Praktikant u računovodstvu
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 22.09.2024.
Postavljeno 23.08.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Student si završne godine fakulteta ili si na master studijama? Želiš da zaradiš, stekneš praktične veštine i zakoračiš u poslovni svet?

Iskoristi priliku i postani deo tima Vizija Računovodstva.

Vizija Računovodstvo, je jedna od vodećih kompanija u oblasti računovodstva, a na našem tržištu postoji od 2007. godine. Našu računovodstvenu agenciju čine dobrom naši ljudi i zato kada zapošljavamo, nastojimo da se našem timu priključe najbolji. Podstičemo lični i profesionalni razvoj, nagrađujemo posvećenost i nudimo dugoročnu karijeru.

U našem timu otvaramo mesto za praktikanta koji je motivisan, želi da uči i stekne pravo poslovno iskustvo.

Zaduženja bi uključivala:

  • Svakodnevna komunikacija sa računovođama i podrška po pitanju papiroloških i finansijskih poslova
  • Unos dokumentacije koristeći računovodstvene programe
  • Kontrola i knjiženje ulaznih i izlaznih dokumenata (izrada izveštaja, priprema dokumentacije za knjigovodstvo, priprema faktura i vođenje računa o njihovom blagovremenom plaćanju, itd.)
  • Podrška Direktoru filijale i Šefu računovodstva u komunikaciji i koordinaciji ostalih aktivnosti

Usavršićeš:

  • Poslovnu komunikaciju
  • Razumevanje računovodstvenih proces
  • Korišćenje najsavremenijih računovodstvenih programa
  • Ažurnost i organizacione veštine

Uslovi:

  • Završna godina studija ili studenti na master studijama
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Srednji nivo znanja engleskog jezika
  • Organizovanost, pouzdanost
  • I najvažnije, razvijen timski duh i ljubaznost

Mi vam nudimo:

  • Plaćenu praksu
  • Stručno usavršavanje u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa, nakon završene prakse

Prijave možete poslati elektronskim putem.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.