/posao/logo/n sport 250.jpg
Prvi posao
Prodavac
Lokacija Novi Sad, Inđija, Stara Pazova, Beograd, Kraljevo + 1 mesto
Rok za prijavu 17.09.2024.
Postavljeno 02.09.2024.
Puno radno vreme

Kompanija N SPORT ima preko 20 godina tradicije u poslovanju i više od 800 zaposlenih. Posedujemo maloprodajnu mrežu sa više od 100 maloprodajnih objekata. U našim multibrend prodavnicama širom Srbije i Bosne i Hercegovine  nalaze se robne marke čiji smo zvanični distributer  kao što su:  Puma, Lacoste, Diadora i Staff Jeans. U našoj ponudi se takodje nalaze i Nike, Adidas, Reebok, Guess, Karl Lagerfeld, kao i mnoge druge poznate robne marke. Naši multi- brand koncepti su: N Fashion, N Selection i N Sport, a mono- brand koncepti Lacoste i Puma.

www.n-sport.net

PRODAVAC

Lokacija: Beograd, Inđija, Stara Pazova, Novi Sad, Niš, Kraljevo

Tražimo nove članovi tima koji:

  • Imaju strpljenje u radu sa kupcima
  • Vole rad u timu
  • Su ljubazni i profesionalni

Opis posla:

  • Prodaja robe u maloprodajnom objektu
  • Primanje, kontrolisanje i otpremanje robe
  • Postavljanje elektronske zaštite na robu
  • Sortiranje i slaganje robe
  • Kontrolisanje šifara i deklaracija
  • Informisanje potrošača o trenutnim akcijama, sniženjima i  novoj kolekciji

Opšti uslovi:

     •  Najmanje SSS
     •  Poznavanje engleskog jezika
     •  Poznavanje rada na računaru

Nudimo:

  • Edukaciju i mogućnost napredovanja
  • Povoljnu kupovinu tokom cele godine
  • Mogućnost ostvarivanja bonusa

Ukoliko želite da se pridružite našem uspešnom timu prijave možete da pošaljete elektronskim putem:

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.