Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Prodavac specijalista
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 14.04.2024.
Postavljeno 15.03.2024.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena

Za potrebe našeg klijenta - butika ˝Prestiž˝, koji se bavi online prodajom ženske garderobe, tražimo kandidate za poziciju prodavca specijaliste.

Napomena: Posao se obavlja iz kancelarije i radi se u smenama (3 smene).

Lokacija kancelarije: Novi Beograd

Opis posla:

  • Prijem porudžbina putem Instagrama;
  • Odgovaranje na poruke kupaca;
  • Vođenje evidencije porudžbina;
  • Redovno ažuriranje lagera;
  • Sređivanje magacina;
  • Prijem i rešavanje reklamacija;
  • Evidencija podataka kupaca, štampanje adresnica, lepljenje na pakete;
  • Priprema paketa za slanje.

Uslovi:

  • Minimum SSS (poželjno fakultetsko obrazovanje);
  • Osnovno poznavanje rada na računaru (MS Office paket);
  • Osnovno znanje engleskog jezika;
  • Visok nivo odgovornosti, organizovanosti i sposobnosti multitasking-a;
  • Posedovanje dobrih interpersonalnih veština;
  • Fleksibilnost za rad u smenama, iz kancelarije.

Mi nudimo:

  • Mogućnost za usavršavanje i lični razvoj;
  • Mogućnost stalnog zaposlenja;
  • Stimulativnu zaradu;
  • Pozitivnu radnu atmosferu i okruženje;
  • Paket kompanijskih benefita.
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...