/posao/logo/frutela.png
Prvi posao
Prodavac u maloprodaji - ekskluzivni wine shop
Lokacija Beograd, Svetog Save 25
Rok za prijavu 13.06.2024.
Postavljeno 29.05.2024.
Puno radno vreme
1. i 2. smena

FRUTELA GROUP d.o.o. je jedan od lidera u uvozu, distribuciji i prodaji premium alkoholnih i bezalkoholnih pića.

Zbog proširenja poslovanja raspisuje konkurs za poziciju:

PRODAVAC (M/Ž) – više izvršilaca, mesto zaposlenja Beograd (centar grada)

Opis posla:

Aktivna prodaja uz ljubazan pristup potrošačima
Prodajne veštine
Rad na kasi - odgovornost i preciznost prilikom naplate
Odgovornost prilikom preuzimanja, pregleda i izlaganje robe
Pozicioniranje artikala u skladu sa internim procedurama i pravilima
Održavanje radnog prostora čistim, urednim i pristupačnim

Uslovi:

Minimum SSS
Poznavanje rada na računaru (MS Office)
Poznavanje engleskog jezika
Prethodno iskustvo u maloprodaji je prednost ali nam je bitniji entuzijazam i želja za postizanjem rezultata
Profesionalnost i ambicioznost
Sposobnost rada u timu
Nudimo:

Rad u stabilnoj i pouzdanoj kompaniji;
Dobar balans privatnog i poslovnog života;
Stimulativna primanja;
Kolektivno osiguranje zaposlenih;
Mogućnost stalnog zaposlenja nakon probnog rada.

Molimo zaintersovane kandidate da svoje aplikacije (potpun CV poželjno sa fotografijom) šalju isključivo preko ovog sajta. Vaša aplikacija će biti čuvana kao poslovna tajna. Konktaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...