Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Prodavac u maloprodaji/knjižari
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 28.02.2024.
Postavljeno 13.02.2024.
Puno radno vreme

La Carta d.o.o., kompanija koja se preko 20 godina uspešno bavi prodajom na malo školskog pribora, kancelarijskog materijala, umetničkog materijala, reklamne galanterije i ostalih knjižarskih proizvoda, raspisuje oglas za radno mesto:

mesto rada – Beograd

Uslovi za navedeno radno mesto:

- iskustvo u trgovini poželjno

- srednja stručna sprema

- poznavanje rada na računaru

- komunikativnost, ljubaznost, i uslužnost prema kupcima

- rad u smenama

Opis posla:

- prijem izlaganje i prodaja robe

- praćenje asortimana i potreba kupaca

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene uslove pošaljite Vaš CV i propratno pismo elektronskim putem.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...