Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/okov stil.png
Prvi posao
Prodavac u prodavnici okova za građevinsku stolariju
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 19.07.2024.
Postavljeno 04.07.2024.
Puno radno vreme
1. smena

Firma “Okov Stil” DOO je porodična firma osnovana 1990. godine.

Već više od tri decenije uspešno snabdevamo tržište Srbije kvalitetnim okovima za građevinsku stolariju italijanskih i nemačkih proizvođača.

Ponuda obuhvata veliki izbor kvaka za vrata (mesing, zamak, inox, aluminijum), šarki za vrata sa i bez falca, brava za drvena vrata, podužnih sigurnosnih brava sa više tačaka zaključavanja, bez kontaktnih hotelskih brava sa i bez kontrole pristupa, cilindara (običnih i sigurnosnih), protivpožarnih padajućih lajsni i ekspazionih traka, okretnih i okretno nagibnih okova za prozore , kliznih stena, kliznih okova za pregradna drvena vrata (nosivosti od 40kg-80kg).

USLOVI ZA KONKURISANJE:

  • Srednja stručna sprema
  • Komunikativnost i veštine u prodaji.
  • Poznavanje rada na računaru ( Word, Excel)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno iskustvo iz oblasti prodaje okova za građevinsku stolariju

OPIS POSLA

  • Prodaja robe kupcima uz davanje svih potrebnih objašnjenja koja se odnose na prodajni asortiman
  • Preuzimanje, sortiranje i izlaganje robe u maloprodaju
  • Davanje potrebnih informacija o uslovima prodaje
  • Pakovanje i slanje robe  robe iz magacina
  • Isticanje cene na robi koju prodaje u skladu sa važećim cenovnikom firme
  • Održavanje reda i čistoće na policama sa izloženom robom
  • Davanje predloga za nabavku robe

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:

  • Motivisanost da odgovori svakodnevnim izazovima u u radnom okruženju
  • Razvijene komunikacijske veštine
  • Visok nivo organizacionih i analitičkih veština
  • Spremnost za napredovanje i kontinuirano učenje
  • Vrednovanje timskog rada i zajedničkog uspeha

Ukoliko ste dinamični i spremno prihvatate izazove, imate znanja i veštine iz domena u kome poslujemo, možete biti prava osoba za nas!

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...