/posao/logo/kdmdoo.png
Prvi posao
Projektant saradnik - mašinski tehničar
Lokacija Subotica
Rok za prijavu 02.08.2024.
Postavljeno 03.07.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

"K.D.M." d.o.o. je preduzeće sa sedištem u Subotici, koje se uspešno bavi izvođenjem i projektovanjem termotehničkih instalacija sistema klimatizacije, ventilacije i grejanja.

Ovim putem raspisujemo konkurs za poziciju: Mašinski tehničar-Projektant saradnik

Uslovi:

  • Mašinski tehničar, viša trehnička škola, diplomirani inženjer mašinstva sa ili bez radnog iskustva.
  • Rad na računaru: obavezno poznavanje AutoCAD, Excel i Word
  • Spremnost za rad u timu

Opis posla:

  • Saradnik u izradi projektne dokumentacije iz oblasti termotehnike, termoenergetike, procesne i gasne tehnike, transportnih sredstava, skladišta i mašinskih konstrukcija i tehnologije

Nudimo odlične uslove rada, konstantno usavršavanje, napredovanje u poslu i nova iskustva.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...