Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/272655732_465606821723966_6138366075354805708_n.jpg
Prvi posao
Radnik u grafičkoj doradi
Lokacija Aranđelovac
Rok za prijavu 16.07.2024.
Postavljeno 01.07.2024.
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Tražite perspektivan posao sa mogućnošću napredovanja?
Želite da radite u firmi koja ceni dobre radnike i plaća kvalitetan rad?

Štamparija "Đurđevdan", želi da razvije visok stepen efikasnosti zaposlenih.

Sektor za trening, kreira program i odgovoran je za osmišljavanje programa edukacije.
Trening se zasniva na načelima rame uz rame i korak po korak, što znaci da tokom treninga imate svog mentora, a znanje koje stičete usklađuje se sa potrebama radnog mesta za koje se pripremate.
Vaš trening počinje onog trenutka kada se zaposlite u kompaniji i traje sve dok ne prestanete da radite u njoj.

Svi zaposleni – od radnika do direktora kompanije – stalno se usavršavaju.

Kruna treninga su kursevi, posebno je razvijen program treninga radnika i menadžera.

Zbog proširenja poslovnih aktivnosti, štamparija „ĐURĐEVDAN“, iz Aranđelovca raspisuje sledeći konkurs:

Za radno mesto: RADNIK U GRAFIČKOJ DORADI

Potrebno: 6 izvršioca

Opis posla:

  • Ručna dorada
    • Pakovanje
    • Savijanje
    • Formiranje kesa
    • Cantragovanje
    • Lajmovanje
    • Kaširanje
    • Lepljenje
    • Izrada korica...
  • Rad na doradnim mašinama:
    • Grafički nož
    • Zaklopna mašine za štanc
    • Cilindar za štanc
    • Mašina za falc
    • Binder
    • Kaširka

Uslovi:

  • Rad u smenama;
  • Radno vreme 8h;
  • Poželjno, ali ne i obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Profil kandidata:

  • Odgovoran, komunikativan, vredan, organizovan, pedantan, posvećen poslu, spreman za timski rad

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Rad u prijatnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja zarade
  • Svaki zaposleni može da dobije mesečni bonus kao i bonus na osnovu svog godišnjeg izveštaja o radu
  • Izveštaj o radu može da bude osnova za perspektivu i mogućnost napredovanja i usavršavanje
Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...