Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/download438aa74abd540cf5e61649d798896197.png
Prvi posao
Radnik u kuhinji
Lokacija Šimanovci
Rok za prijavu 05.04.2024.
Postavljeno 21.03.2024.
Puno radno vreme
1. i 2. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Priča Catering kao lider u industrijskom keteringu širi svoj tim u Šimanovcima.

Zapošljavamo radnike za rad u kuhinji.

Opis posla:

  • Ispomoć u kuhinji
  • Priprema salata i sendviča
  • Izdavanje obroka na liniji
  • Održavanje urednosti radnog prostora

Uslovi:

  • Stručna sprema nije od značaja
  • Nije potrebno radno iskustvo
  • Obezbeđena obuka
  • Obezbeđen obrok
  • Angažovanje ugovorom o radu na duži vremenski period
  • Radno vreme: 8h dnevno, smenski rad (06-14, 14-22)

Vaš CV možete dostaviti na elektronskim putem ili se prijavite na broj telefona.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...