Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Prvi posao
Radnik u proizvodnji keksa i deserta od čokolade
Lokacija Barajevo (Beograd)
Rok za prijavu 07.07.2024.
Postavljeno 07.06.2024.
Puno radno vreme
1., 2. i 3. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Tržišta na kojima se plasira roba: Srbija, Hrvatska, Crna Gora, Bosna i Hercegovina, Makedonija i Slovenija.

Proizvodnji konditorskih proizvoda , KOLAČIĆ SREĆE, su potrebni radnici u proizvodnji keksa i deserta od čokolade.

Vaša zaduženja i odgovornosti:

  • fizičko manipulisanje sirovinama, ambalažom, pomoćnim materijalima i gotovim proizvodima;
  • obavljanje različitih poslova u procesu proizvodnje, rad za mašinama, linijska proizvodnja, pakovanje robe itd;
  • organizacija magacina i skladište sirovina;
  • održavanje higijene pogona;
  • obavljanje drugih pomoćnih poslova.

Uslovi:

  • početna plata od 60.000 dinara;
  • svaka druga subota radna;
  • plaćen prekovremeni rad i plaćeni troškovi prevoza u skladu sa Zakonom;
  • mogućnost napredovanja.

USLOVI ZA KANDIDATA:

  • prethodno radno iskustvo nije neophodno;
  • svi stepeni stručne spreme se uzimaju u obzir;
  • fizička spremnost;
  • poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

MESTO RADA:

Lokacija: 11460 Beograd-Guncati (opština Barajevo)

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...