/posao/logo/swa.tim.jpg
Prvi posao
Radnik u štampariji
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 24.07.2024.
Postavljeno 09.07.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Opis Posla

Tražimo odgovornu i marljivu osobu za radu štampariji. Ako ste spremni za dinamičan posao i volite rad u timu, ovo je dobra prilika za vas.

Radne Obaveze:
·  Rad na termo pegli (termo transfer DTF štampe)

·  Rad na UV LEF (mali UV za štampu reklamnog materijala)

·  Pakovanje robe za slanje kurirskim službama

·  Praćenje prijema i otpreme robe

·  Obavljanje ostalih pomoćnih poslova po potrebi u dogovoru sa kolegama koji prate proizvodnju

Uslovi:
·  Sposobnost rada u timu

·  Odgovornost i preciznost

·  Poznavanje rada na računaru

·  Uključenost i praćenje procesa rada

·  Poželjno poznavanje grafičkih programa (nije uslov)

·  Poželjno iskustvo rada u štampariji (nije uslov)

Nudimo:
·  Stabilan posao i korektnu tržišnu platu

·  Rad u dobrom timu i prostoru koji je prijatan za rad

·  Mogućnost napredovanja na zahtevnije pozicije u okviru firme

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...