/posao/logo/logo49a7037b1684c3ff7278566b3d932dc4.jpg
Prvi posao
Saradnik u sektoru prodaje i marketinga
Lokacija Novi Sad, Beograd
Rok za prijavu 26.06.2024.
Postavljeno 11.06.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Želiš da postaneš deo tima koji stoji iza inovativnih rešenja za unapređenje zdravlja širom sveta i svojim ličnim doprinosom pospešiš rast kompanije i dostigneš personalni karijerni razvoj?

Kompanija Leomax Internationational, rastući brend u proizvodnji, distribuciji i prodaji opreme za unapređenje zdravlja i prevenciju, traži entuzijastične pojedince za poziciju u sektoru prodaje. Bilo da već imaš iskustva ili započinješ svoju poslovnu karijeru, ova prilika ti pruža mogućnost napredovanja i ličnog razvoja.

Leomax International je internacionalna kompanija sa sedištem u Švajcarskoj, koja posluje na teritoriji Republike Srbije već 4 godine. Svaku godinu je pratio eksponencijalni rast i razvoj poslovanja, koji se pre svega temelji na profesionalnom usavršavanju kadrova.

Opis posla:

  • Predstavljanje proizvoda i kompanije potencijalnim kupcima i partnerima u okviru poslovnih prostorija
  • Aktivno učestvovanje u komunikaciji sa postojećim klijentima
  • Kreiranje novih kanala prodaje kroz marketinške aktivnosti
  • Razvijanje dugoročnih odnosa sa klijentima putem profesionalnog pristupa
  • Izveštavanje i planiranje na nedeljnom i mesečnom nivou
  • Razvoj saradnji i komunikacije sa pravnim licima – B2B

Šta očekujemo?

  • Saradnike koji imaju komunikacione veštine i afinitete za razvijanje istih
  • Dobre organizacione veštine
  • Orijentisanost ka timskom radu
  • Spremnost za rad u dinamičnom okruženju

Šta nudimo?

  • Fiksnu zaradu
  • Bonuse zasnovane na postignutim rezultatima
  • Mogućnost profesionalnog razvoja u okviru kompanije na nacionalnom i internacionalnom nivou
  • Rad u stimulativnom okruženju gde se ceni vaš doprinos i trud
  • Edukacije i seminare
Konkuriši Prikaži adrese
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...