/posao/logo/logof72d8d76dc7d4ab4044215ecbb5200991.jpg
Prvi posao
Staklorezac
Lokacija Šabac
Rok za prijavu 03.10.2024.
Postavljeno 03.09.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Preduzeću Stakloterm d.o.o. Šabac potreban radnik u staklari.

Stakloterm d.o.o. postoji od 1992. godine i uspešno se bavi proizvodnjom i ugradnjom aluminijumske i pvc stolarije. Naš višegodišnji uspeh opravdavamo visokim kvalitetom naših proizvoda i odgovornim stavom prema kupcima i saradnicima.

Opis posla:

  • Sečenje i oblikovanje stakla prema specifikacijama
  • Priprema i čišćenje radnih površina i alata
  • Kontrola kvaliteta završenih proizvoda
  • Poštovanje bezbednosnih pravila i pravila zaštite na radu
  • Priprema mašina za rad u skladu sa procedurama i tehničkim zahtevima

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum srednja stručna sprema (SSS/VSS/VSŠ)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Komunikativna, odgovorna osoba

Nudimo:

  • Rad u odličnim uslovima
  • Efikasnu obuku i podršku za obavljanje poslova
  • Uslove za usavršavanje i napredovanje
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.