Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/ramino logo3fe232470b5b83852185b107af6d9f43.jpg
Prvi posao
Stručni saradnik (Medical representative)
Lokacija Beograd, Kragujevac, Užice, Niš, Novi Sad
Rok za prijavu 10.04.2024.
Postavljeno 26.03.2024.
Puno radno vreme

Ramino je kompanija koja posluje u regionu jugoistočne Evrope. Mi smo generalni zastupnici izraelske kompanije Curalife, jedne od najbrže rastućih kompanija na polju vrhunskih dijetetskih suplemenata i želimo da naš tim ojačamo novim kolegama i stoga raspisujemo konkurs za poziciju:

STRUČNI SARADNIK

(Medical Representative)

Za područja:

  • Novog Sada (Vojvodine)
  • Beograda
  • Kragujevca
  • Niša
  • Užica

Uslovi:

  • završen fakultet zdravstvenog ili prirodnog smera
  • obavezno poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • rad na računaru
  • prethodno iskustvo je poželjno ali nije neophodno

Opis posla:

Promocija stručnoj javnosti registrovanog proizvoda CuraLin, namenjenog za pomoć osobama sa dijabetesom tip 2 kao i novih proizvoda koji su u procesu registracije i biće dostupni već tokom ove godine.

Mi vam nudimo priliku za pozitivnu atmosferu, stručno usavršavanje, mogućnost napredovanja i odlične uslove za rad.

Ukoliko želite da se priključite našem timu i da iskoristite mogućnost rada u timu gde ćete moći da u potpunosti pokažete svoje sposobnosti i ostvarite svoje potencijale, pošaljite svoju radnu biografiju i propratno pismo i očekujte naš poziv.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...