Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/33cf045afit140x140x68.png
Turistički animator
Lokacija Istra, Cres, Mali Lošinj
Rok za prijavu 07.04.2024.
Postavljeno 08.03.2024.
Puno radno vreme

International Animation Club, 30 godina iskustva u animaciji.

Višegodišnje iskustvo i respektabilne reference garantiraju Ti zadovoljstvo i ugodan rad u sezoni :)

Animacija se sastoji od zabave, plesa, sporta, kostima, scenografija, rekivizita, kreativnih radionica i svega ostalog što ćeš doživjeti kao nezaboravno ljetno iskustvo, a gostima doživljaj.

IAC has a thirty years of experience in animation across the country, but also in foreign markets. Many years of experience and respectable references on the work guarantee your satisfaction and a pleasant season job.

Tourist Animaton is a job full of experiences like sports, dancing and creative workshops :)

Opis posla

Pridruži se mladom i perspektivnom timu IAC-a animatora!

Zapošljavamo komunikativne, vesele i odgovorne osobe za posao turističkog animatora!

Posao Animatora (m/ž) obuhvaća slijedeće poslove:

  • sportsku animaciju
  • miniclub animaciju
  • teen animaciju
  • plesanje i izvođenje zabavnih programa
  • vođenje zumbe, aerobic-a i gimnastike
  • poslove DJ-a

Početak rada već od 31.04.2024.

Uvjeti

Zašto raditi posao turističkog animatora u IAC-u?

  • radi na sebi
  • usavrši strane jezike
  • postani siguran u javnom nastupu
  • ostvari trajni utjecaj na samosvijest, samopouzdanje, uvjerljivost, spontanost i snalažljivost
  • stvori prijateljstva po cijelom svijetu :)

Jezici: Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

  • first minute & Full season bonusi
  • uzmi „first minute“ mjesečni bonus sa dolaskom na sezonu prije 01.06.
  • iskoristi „full period“ bonus za odrađeni ugovor do kraja
  • plaćenu edukaciju
  • uniformu
  • smještaj
  • 3 obroka
  • mogućnost dogovora oko ispita na faksu i rokova :)

Obećajemo - nezaboravno iskustvo ;)

Sada je pravo vrijeme da ispuniš svoju prijavnicu i iskoristiš bonus prijave za zapošljavanje do 07.04.2024..

Radi, zaradi i unaprijedi sebe. :)

Ovjereno u srcima mnogih ;)

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...