Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
Poslovi preko zadruge
Vaspitač
Lokacija Beograd, Makenzijeva 57
Rok za prijavu 06.04.2024.
Postavljeno 22.03.2024.
neto: 80.000 - 90.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. i 2. smena

Vrtić u Zemunu traži radnika na poziciji: Vaspitač (m/ž)

  • Opis Posla:
    Briga o deci
    Edukacija dece
    Kreativni rad
    Prihvatanje dece u vrtić
  • Radno vreme:
    Smene po sedam sati, radno vreme vrtića je od 07:00 do 18:00h, po dogovoru

  • Slobodni dani:
    Vikend slobodan

  • Ugovorena Zarada:
    Početna plata: 80.000 dinara
    Sa iskustvom: 90.000 dinara
    Prijava zagarantovana

  • Uslovi:
    Pozitivan stav
    Pristojan izgled
    Snalaženje u prostoru
    Organizacione sposobnosti
  • Diploma učiteljskog fakulteta ili diploma medicinske škole za vaspitače
  • Kontakt:
  •  Prikaži broj telefona,
     Prikaži broj telefona
    Napomena: Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti telefonom na navedene brojeve. Prijava je zagarantovana.

Studentsko-omladinske zadruge mogu angažovati isključivo lica koja nisu mlađa od 15 godina ni starija od 30 godina na osnovu Zakona o zadrugama (član 23). Ostale prijave neće biti uzete u razmatranje.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Slična zanimanja
Loading...