Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/utva logo.png
Prvi posao
Viši Ispitivač za mehanička ispitivanja i NDT
Lokacija Pančevo
Rok za prijavu 16.04.2024.
Postavljeno 01.04.2024.
Puno radno vreme
Nije potrebno radno iskustvo

Opis posla:

  • Donosi zaključke o ispunjenosti predviđenih uslova za propisane kontrolne aktivnosti na bazi parametara koje samostalno utvrđuje;
  • Izvršava radnje definisane metodom različitog ispitivanja;
  • Poseduje odgovarajuća odobrenja i sertifikate za pojedine vrste mehaničkih ispitivanja;
  • Stalno prati i proučava literature koja se odnosi na mehanička ispitivanja materijala;
  • Prati i proučava nove metode provere mehaničkih osobina materijala i na bazi planova proizvodnje, preko neposrednog rukovodioca predlaže unapređenja i nabavku nove opreme;
  • Odgovoran je za pravilno rukovanje, upotrebu i ispravnost opreme koju koristi u postupcima ispitivanja;
  • Vrši obuku i periodičnu proveru neposrednih nižih operativaca koji realizuju predmetna ispitivanja.

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum IV stepen obrazovanja (tehničkog usmerenja);
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office - Word, Excel);
  • Sa ili bez radnog iskustva u oblasti mehaničkih ispitivanja materijala i ispitivanja materijala metodma bez razaranja.

Nudimo:

Prijatno, dinamično i stimulativno okruženje za rad i stručno usavršavanje sa mogućnošću napredovanja, redovnu platu i bonuse, rad po ugovorenim uslovima kao i mogućnost obuke i usavršavanja.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...