Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/esm logo flat 3d logo01b420f393ee46cb92e72891eef33a6e78.png
Prvi posao
Zavarivač - pripravnik
Lokacija Sremska Mitrovica
Rok za prijavu 30.06.2024.
Postavljeno 31.05.2024.
Puno radno vreme

EMS d.o.o. je evropski proizvođač celokupnog asortimana STRUT nosača za ugradnju:

  • Grejnih sistema
  • Ventilacija
  • Klima uređaja
  • Električnih kablovskih instalacija

Zbog povećanog obima posla i širenja tima kompanije, potrebna nam je organizovana i posvećena osoba koja bi popunila poziciju:

 ZAVARIVAČ

Opis posla:

  • Početni „A“ Nivo zavarivanja
  • Zavarivanje proizvoda iz serijske proizvodnje
  • Po potrebi obavlja funkciju pomoćnog radnika pri zavarivanju na robotskoj stanici
  • Po potrebi obavlja poslove na  hidrauličnim i ekscentar presama

USLOVI:

  • I-II Stepen SS
  • poznavanje tehnike zavarivanja, poznavanje rada na hidrauličnim, ekscentar i apkant presama, kao i rad na testerama, laseru i makazama za sečenje metala, rad na bušilici, brusilici i urezivanju navoja, rad na plazmi i svim ostalim mašinama za obradu metala

NUDIMO:

  • Konkurentnu zaradu
  • Šansu za lični rast i razvoj
  • Stabilno okruženje sa veštim timom saradnika, prijatna radna atmosfera

Kontaktirani će biti isključivo kandidati koji zadovoljavaju prethodno navedene uslove.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...