Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/logo azut digital377deb61d8ca46f01fb439e3f66d3f71.png
Prvi posao
Agent prodaje u call centru
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 06.04.2024.
Postavljeno 22.03.2024.
neto: 70.000 - 120.000 RSD (mesečna plata)
Puno radno vreme
1. smena

Kompanija Digital Azut d.o.o. kao jedna od vodećih marketinških kuća u domenu telemarketinga na području Srbije i regiona, a usled povećanog obima posla i novih projekata, traži nove ambiciozne ljude za poziciju:

Nudimo Vam:

  • Fiksnu neto zaradu od 70.000 - 120.000 rsd uz mogućnost bonusa
  • Plaćena obuka i nakon obuke kreće fiksna plata + bonusi
  • Obezbeđen ručak od strane firme
  • Radno vreme 8-16h radnim danima (vikendi slobodni)
  • Dinamičan i kreativan posao kao i timski rad
  • Mogućnost napredovanja i stalno usavršavanje uz sigurnost zarade
  • Stručna obuka i podrška u našem prodajnom centru
  • Bonus dobrodošlice trećeg meseca 15.000 rsd
  • Dinamičan kolektiv, dobru energiju i pozitivno radno okruženje;

Opis posla:

  • Predstavljanje usluga i dogovaranje saradnje
  • Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
  • Vođenje evidencije u CRM-u
  • Usvajanje novih veština i tehnika prodaje

Profil kandidata:

  • Osoba sa ili bez iskustva u prodaji
  • Komunikativan i dobar pregovarač
  • Poznavanje osnovnog rada na računaru
  • Kolegijalan, spreman za timski ali i na samostalan rad
  • Organizovan i orijentisan ka postizanju vrhunskih rezultata

Želiš da naučiš i ostvariš odlične rezultate u prodaji? Javi nam se i budi deo naše kompanije koja već dugi niz godina godina uspešno posluje. Očekujemo tvoju prijavu!

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...