/posao/logo/grof 250.jpg
Poslovi preko zadruge
Agent u kontakt centru
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 26.07.2024.
Postavljeno 26.06.2024.
neto: 350 RSD (satnica)
Puno radno vreme
1. i 2. smena

Omladinskoj zadruzi Grof potreban omladinac za posao agenta u kontakt centru za firmu u centru grada.

Angažovanje je na duži vremenski period.

Radi se 5 dana nedeljno po 8h u smenama uključujući i vikende.

I smena od 08h do 16h; međusmena od 10h do 18h i II smena od 12h do 20h.

Radnim danima se radi iz kancelarije, a vikendom od kuće.

Opis posla:

  • Upravljanje i odgovaranje na sve pozive i upite klijenata
  • Predstavljanje proizvoda, karakteristika proizvoda i ponuda svim klijentima putem telefonskog razgovora, email korespondencije i društvenih mreža
  • Rešavanje žalbi, upita klijenata i slučajeva u definisanim rokovima
  • Pružanje onlajn pomoći klijentima sa upitima
  • Pružanje usluga klijentima na izuzetnom nivou radi postizanja lojalnosti klijenata
  • Profesionalno rešavanje žalbi klijenata i pružanje odgovora sa efikasnim rešenjima i kada je to potrebno, prosleđivanje istih višim instancama
  • Dokumentovanje svih informacija o pozivima u skladu sa standardnim procedurama u radu
  • Odgovaranje na e-mail poruke klijenata u roku od 24 časa
  • Pružanje pojašnjenja klijentima za slučajeve zahteva za pružanjem usluge i više informacija o istima
  • Prikupljanje povratnih informacija od klijenata
  • Učtivost, ljubaznost, uslužnost i profesionalnost u postupanju sa klijentima

Uslovi:

  • Studenti završnih godina fakulteta ili omladinci koji su završili fakultet.
  • Znanje engleskog jezika - B2 nivo

Cena sata je 350 dinara.

Zainteresovani omladinci mogu se prijaviti elektronskim putem ili na broj telefona.

Studentsko-omladinske zadruge mogu angažovati isključivo lica koja nisu mlađa od 15 godina ni starija od 30 godina na osnovu Zakona o zadrugama (član 23). Ostale prijave neće biti uzete u razmatranje.

Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Loading...